Lütfen yardım edin çok merak ediyorum..şimdiden teşekkürler..

iyi çalışmalar 2 li test sonucumu yorumlarmısınız ense kalınlışı 1 mm yasım 29 fb hcg 94 ,6 papp a 0,886 risk 1,374 sizce nasıl lütfen yardım edin çok merak ediyorum..şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonografi ile gebeliğin 11-14 hftaları arasında ense kalınlığının 3mm'den fazla olması sorunludur.. Sorun görünmüyor..