Makroskopik bulgular: 1 adet hazır lam yayma SPESMEN TÜRÜ ALINDIGI BÖLGEkonvansiyonel yayma?

Makroskopik bulgular: 1 adet hazır lam yayma SPESMEN TÜRÜ ALINDIGI BÖLGEkonvansiyonel yayma (PAP TEST) SERVİKAL üSPESMEN YETERLİLİОžİDeğerlendirme için yeterli endoservikal kompenent yok tanıINTRAEPİTELYAL LEZYON VEYA MAL!GNİTE AÇISINDAN NEGATİF NOT. Yoğun kanama ertefektı nedenıyle degerlen

Tahlil.com Cevabı : Alınan materyal yeterli omadığından değerlendirme yapılamamış..