MANUEL MİKROBİYOLOJİ Direkt parazit incelenmesi Parazit ve Parazit yumurtası görülemedi. Eritrosit v

Direkt parazit incelenmesi    Parazit ve Parazit yumurtası görülemedi. Eritrosit ve Lökosit Görülemedi.                         LDH    111    L    125 - 220    U/L             Sodyum    139    N    136 - 145    mmol/L             Potasyum    4.39    N    3.5 - 5.1    mmol/L             Kalsiyum    9.33    N    8.4 - 10.6

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.