Mastürbasyon yaparken eline boşaldım. Sonra sürtünmeli ilişki yaşadık ama hiç bir bulaşma olmadı. Hamilelik var mı?

Kız arkadaşım bana mastürbasyon yaptı.onun eline boşaldım sonra kalktık ve ben sıcak su ve sabunla cinsel organımı yıkadım o da elini üç dört kere sabunla yıkadı sonra bir 20 dk sonra sürtünmüştük ama boşalma falan olmadı bir risk var mı boşaldıpında organlarımız fazlasıyla uzaktı birbirine

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya zevk suyu veya meni bulaşması olmadıysa hamilelikten söz edilemez.

d********** :

Mrb ben erkek arkadsimla camasirlar uzerimizdeykn kisa bi surtunme yasadik asla bosalma ve ciplak temas yok.Bu olaydan sonra 3 kere regl oldum bi idrar testi yaptm negatf.Ama ben regl gunlerijme yakin adet sokturucu iki fincan bitki cayi ictim.Acaba regl olma sebebim bu caymi dusukmu yaptim ben

Cevap:

Bu  kadar bilgisiz olduğun konulara bir daha hiç girişme, biraz vakit ayırıp sitemizin aşağıdaki bağlantıların anlayana kadar defalarca oku,satır satır ezberle,  başka önerebileceğimiz bir şey yokhttp://tahlil.com/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.