Merhabalar ben 6 aydır evliyim korunmuyoruz geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ?

Merhabalar ben 6 aydır evliyim korunmuyoruz geçen ay kimyasal gebelik geçirdim sonra eşimle korunmadan tekrar beraber olduk bu ayda adetim ayni gününde geldi ve 5 gün sürdü ama bende hamilelik belirtileri var hamile olablirmiyim acaba

Tahlil.com Cevabı : Adet olmuşsun gebelik durumun yok. Çok kafana takıyorsan kanda beta hcg testine baktırarak emin olabilirsin.