MCHC [L] 31.9 g/dL 32 - 36 RDW [H] 15.1 % 11,5 - 14,5 işaretli değerlerim bunlar?

 MCHC [L] 31.9 g/dL 32 - 36RDW [H] 15.1 % 11,5 - 14,5işaretli değerlerim bunlar..Sağ ayak başparmagı agrısı için ortopedi ye gittim kan ve idrar testleri yaptırdılar..Aynı zamanda bir kaç aydır vücudumda lekeler cıkıyor..gri lekeler bir geliyor bir kayboluyor..kırmızı kızarıklıklar ve kahverengiye dönüşmüş lekeler var..ayagımda gogsumde ellerimin icinde..ilk once jenital bolgemde baslamıstı..bunlara karsın deloday,kestin ve advantan ı kullandım bir süre..aynı zamanda baslangıcta bir adet iğne yaptırdım..şu an adını hatırlamıyorum aşının..kanımda ki bu değerler parmagımda ki agrıya ve cilt sorunlarına yol açıyor olabilir mi?tesekkur ederim..

Tahlil.com Cevabı : Kan değerleinizde problem yaratacak yada şikayetlerinizi izah edebilecek bir sorun görülmüyor.Bir cildiye uzmanına da danışmanızda yarar var