mehabalar hocam erkek kardeşimi (6 yaşında) hastaneye götürdük. doktor çölyak için test yaptırdı son

Tahlil.com Cevabı : mehabalar hocam erkek kardeşimi (6 yaşında) hastaneye götürdük. doktor çölyak için test yaptırdı sonuçlar yeni çıktı. Doku Dransglutaminaz lgG 2,39 Anti Gliadin lgG 31,8 pozitif Anti Gliadin lgA 0,98 Doku Dransglutaminaz lgA 0,84 bu durumda kardeşim çölyak hastası mı ?