2 YIL ÖNCE RİSKLİ BİR CİNSEL BİRLİKTELİĞİM OLDU. 1 YIL ÖNCE SİFİLİZ ŞÜPHESİ İLE VDRL VE TPHA TESTLER

Tahlil.com Cevabı : 2 YIL ÖNCE RİSKLİ BİR CİNSEL BİRLİKTELİĞİM OLDU. 1 YIL ÖNCE SİFİLİZ ŞÜPHESİ İLE VDRL VE TPHA TESTLERİ YAPTIRDIM, HER İKİSİ DE NEGATİF ÇIKTI. TEKRAREN BİR TEST YAPTIRMAMA GEREK VAR MI, TPHA TESTİ SİFİLİZE YAKALANMIŞ BİREYLERDE HAYAT BOYU POZİTİF Mİ ÇIKAR? TEŞEKKÜRLER.