Meme kanseri sebebiyle tek göğsüm alındı. bu değerlere göre kemoterapi alır mıyım

Hormon CEA +    9.04     Biyokimya Glukoz +    129 Fosfor +    5,2 Trigliserid +    173 meme kanseri sebebiyle tek göğsüm alındı. bu değerlere göre kemoterapi alır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Kemoterapi tedavisine birçok parametreye göre karar verilir, doktorunuzla konuşmalısınız..