Meraba hocam ayin 13.20 mm sag over kisti dendi

Meraba hocam ayin 13.20 mm sag over kisti dendi bugun 32mm olmus doktoruma bu ay korunmadigimizi soyledim beta hcg dusuk ihtimalde olsa bakalim dedi son adet tarihim 7 mayis beta hcg 0,21 sizce artarmi cok erken bi durummu

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamile olmadığınızı gösteriyor.Ancak testi de çok erken yaptırmışsınız