Merhaba dün kan testi yaptırdım beta HCG 6.33 çıktı

Merhaba dün kan testi yaptırdım beta HCG 6.33 çıktı doktor sınırda dedi olmaya da bilirsin 2 gün sonra tekrar gel bi daha tahlil yaptır dedi ve bundan 2-3hafta önce gittiğimde kan testinde 0.7 çıkmıştı ama dünki yaptırdığımda 6.33 çıktı hamile olabilir miyim? bilgilendirirseniz bu konuda çok sevinirim. ayrcıca bi de adetim 17gün geçikti.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzda sınırda falan değil,negatif.Yani hamile değilsiniz