Merak ettim olursa ilk gebelik olacak acaba hamile miyim?

Merhaba, ben en son ekim ayının 12 sinde adet oldum bugün kasım ayının 12 si hala olmadım fakat hiç bu kadar gecikmemişti aydan aya değilde yani 30 gün arayla değil olduktan daha kısa süre içerisinde tekrar oluyordum olmayınca merak ettim olursa ilk gebelik olacak acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuzu görmeden hamile olup olmadığınız konusunda birşey diyemeyiz. Adetinizde gecikme devam ederse test yaptırabilirsiniz.