Merhaba 11 agustosda adet gordum. 1 hafta sonra iliskiye girdim fakat bosalma olmadi

Merhaba 11 agustosda adet gordum. 1 hafta sonra iliskiye girdim fakat bosalma olmadi ama tedbirimizi ortasinda aldik ve 3 gun sonra sag yumurtaligim sancili bir agri belime ve bacagima ince sizi ile vuruyordu akintim yokdu. Agrim 3 gun surdu akintim sonradan 1 kerelik yogun geldi. Hamilelik varmidir

Tahlil.com Cevabı : Risk düşük de olsa vardır, adet gecikmeniz var ise gebelik testi yapmanızı öneririz..