Merhaba 12 yaşında oğlumun safra kesesinde taş..

merhaba 12 yaşında oğlumun safra kesesinde taş var gastroendroloji uzmanı kan sayımını görmek istedi 15 gün önce ki kan tahlilinde WBC ve NEU normal iken dün yapılan tahlilde WBC 3,68 NEU 1,84 Ç-çıktı ancak oğlum gribal enfeksiyon geçiriyor ve aynı zamanda grip ilaçları kullanıyor yorumlar mısınız..

Tahlil.com Cevabı : Viral enfeksiyonlar sırasında WBC ve NEU değerlerinde düşme olabilir.. 15-20 gün sonta tekrarlatmanızı öneririz..