oglum 15 yasında

slm ıy aksamlar oglum 15 yasında tahlıl sonucları WBC 13,3 NEU 11,2 LYM%11,4 NEU%84,8 ASAO TÜRBİDİMETRİK 410 GLUKOZ 124 TRİGLİSERİD 29 SONUCLAR IYMI KOTUMU BAZI DEGERLER YUKSEK BAZILARIDA DÜŞÜK ENDİŞELENİYORUM CVPNIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKURLER KOLAY GELSİN

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon geçiriyor olabilir.. WBC,NEU ve ASO yüksekliği buna bağlı olabilir.. Kan şekeri de biraz yüksek çıkmış.. Enfeksiyon uzmanına gitmenizi öneririm.