Merhaba 1,5 yaşında oğlumun hemogram testinde WBC 23,0 çıktı?

 Merhaba 1,5 yaşında oğlumun hemogram testinde WBC 23,0 çıktı doktoru ateşten şüphelendi ateşte yok acaba korkulacak bir sorun varmıdır? başka bir doktora göstermek gerekirmi?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri yüksek.WBC yani lökosit yüksekliği özellikle bakteriyel kaynaklı enfeksiyonlarda görülür.Enfeksiyonu saptamak için ilave tahliller yapılmalı görüşündeyim.