Merhaba 22 temmuz beta hcg 0,25 28 temmuz beta hcg 25.69 30 temmuz beta hcg 69.21

merhaba 22 temmuz beta hcg 0,25 28 temmuz beta hcg 25.69 30 temmuz beta hcg 69.21 kasık ağrısı bel ve bacak ağrısı çekiyorum yolunda gitmeyen bir şeyler mi var bugün acık pembe akıntım geldi normal mi korkuyorum en son adet tarihim 20 haziran önceki gebeliğim 12. haftada sonlandı kalbi durdu

Tahlil.com Cevabı : Testlerinize göre artış normal sınırlarda, rahat olun, olumlu düşünün ve 4-5 gün sonra testi tekrarlayın..