Merhaba ikigun önce beta hcg 27.69 çıktı bugün yaptırdığım testtede beta hcg 65.21 çıktı

Merhaba ikigun önce beta hcg 27.69 çıktı bugün yaptırdığım testtede beta hcg 65.21 çıktı bu artış normalmi bi problemmi var yoksa çok tedirginim en son adet tarihimi 20 haziran bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Artış normal görünüyor..