Merhaba 24 yaşındayım sırt ve boyun bölgemdeki ağrılar sonrası beyin ve sinir cerrahisine gittim.

Merhaba 24 yaşındayım sırt ve boyun bölgemdeki ağrılar sonrası beyin ve sinir cerrahisine gittim.Kan tahlillerim sonrasında bir gastroentroloji uzmanına görünmemi önerdi. Anti-HBs (H)3.36 , Anti-HCV (H)0.04 , Hbs Ag (H) 0.672 . Yorumlarsanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Testlerin referans değerlerini vermemişsiniz. Ama Anti HBS pozitif görülüyor, HBS AG de yüksek çıkmış ama aşırı bir yükseklik değil.Her ikisinin pozitif olması olağan değil.Testler tekrar edilebilir.Bir enfeksiyon hastalıkları ve/veya gastroenteroloji uzmanına başvurabilirsiniz.