Merhaba. 28 yaşındayım. Gribe bağlı halsizlik şikayetiyle doktora gittim?

Merhaba. 28 yaşındayım. Gribe bağlı halsizlik şikayetiyle doktora gittim, öksürük hayli bir fazlaydı ve balgamlı öksürüktü, öksürdükçe ciğerlerim dışarı çıkıyormuş gibi ağrı yaşıyordum, yürüdükçe içim zonkluyordu sanki. Acile başvurdum, yapılan kan tetkiklerim şu şekilde çıktı.WBC 10.9RBC 3.92HGB 11.9HCT 34.3RDW 13.4MCHC 34.8LYM % 13.6NEU % 79.2NEU # 8.6EOS % 0.5Bu değerler tahlil sonuç kağıdında olması gerekenden yüksek veya düşük olan sonuçlar. Bu tetkikler sonucunda dahiliye uzmanına başvurmam gerekli mi? Teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : Hafif kansızlık bulguları dışında bir problem yok.Dahiliye doktoruna başvurun kansızlık için ilaç başlayabilir.