Merhaba 29 haftalık hamileyim. Decavit, magosit ve coraspin kullanıyorum. Wbc 11.69 Ne% 79.60 Ne# 9.

Merhaba 29 haftalık hamileyim. Decavit, magosit ve coraspin kullanıyorum. Wbc 11.69 Ne% 79.60 Ne# 9.31 Lym % 15.10 Hgb 10.90 Demir bağlama kapasitesi 564 Ferritin 8.6 25-hidroksi vit. D 14.89 Tam otomatik idrar biyokimya epitel 53 çıktı Bunlar yüksek ve alcak çıkan değerler. Bu değerler nasıl yorumlanır ilaçlara neler eklemem neler çıkarmam gerekir? Yorumlarınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : D vitamini değeriniz, demir değeriniz düşük ve kansızlık bulguları var.Kadın doğum doktorunuz bu yönde destekleyici bir tedavi verecektir.