Merhaba 29 yaşındayım sürekli kilo kaybı yaşıyorum ve aşırı sinirlilik var tiroidlerime baktırdım Tiroglobulin 10.2 Anti tıroglobulın 6,4. Teşekkür ederim.

Merhaba 29 yaşındayım sürekli kilo kaybı yaşıyorum ve aşırı sinirlilik var tiroidlerime baktırdım Tiroglobulin 10.2 Anti tıroglobulın 6,4 Anti tiroperoksidaz 0,8 Tsh 0,95 Free t3 5,14 Free t4 16,36 Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Endokrinolojiye başvurmanız tedavi olmanız gereklidir..