Merhaba 5 gün adetim geçti-2 gün önce test yaptırdım doktor hamile olduğumu fakat değerin biraz düşük olduğunu söyledi

Merhaba 5 gün adetim geçti-2 gün önce test yaptırdım doktor hamile olduğumu fakat değerin biraz düşük olduğunu söyledi. BETA-HCG 389,4 çıktı sonuç. Cuma günü kesin olacağını söyledi. Yani değer düşük derken ne demek istedi. Test sonucuyla ilgili bana bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Henüz kesin olarak hamilelik için karar verilememiştir, değerin yükselme oranına bakılarak karar verilecektir..