Merhaba, ben adetimin 4. gününde beta hcg yaptırdım değeri 62.59 çıktı sizce hamilelik var mı ? varsa tahmini haftası nedir?cevaplarsanız çok sevinirim

 Merhaba, ben adetimin 4. gününde beta hcg yaptırdım değeri 62.59 çıktı sizce hamilelik var mı ? varsa tahmini haftası nedir?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliği destekliyor. Kaç haftalık hamile olduğunuzu gebematik özelliğimizi kullanarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Gebematik için tıklayın.