Merhaba 6 bucuk haftalik hamileyim kanimda cvm igg virüs 500 pozitif cikti Anti rubella igm negativ 0.268 Cvm igm pozitiv 1.66?

Merhaba 6 bucuk haftalik hamileyim kanimda cvm igg virüs 500 pozitif cikti Anti rubella igm negativ 0.268 Cvm igm pozitiv 1.66 Avidite testi yapiliyo Bnm meragim yüksek ihtimal ne cikar sonucta suan gecirmismi yoksa eskidenmi yardm edin

Tahlil.com Cevabı : Avidite testi ile birlikte merak ettiniz sorunun cevabı bulunulacaktır.