merhaba 8 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, ilişkiden 3 gün sonra normal zamanında ve her zamanki şekilde adetimi gördüm.

merhaba 8 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, ilişkiden 3 gün sonra normal zamanında ve her zamanki şekilde adetimi gördüm. adetim bitti ama sürekli olarak kusma hissim var. geçen ayda aynı şeyler olmuştu hamile olma ihtimalim var mı yoksa stresten kaynaklı mı olur bu bulantı ve kusma hissi?

Tahlil.com Cevabı :

İlişki sonrası olması gereken zamanda ve şekilde adet olmuşsunuz. Bu şekilde hamilelik ihtimali olmasa da bulantı ve kusma hissinin neye bağlı olduğu, detaylı bir muayeneyle anlaşılacaktır. Bir dahiliye uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.