Merhaba, açlık kan şekerim 89, normal bir kahvaltıdan 2 saat sonra tokluk 80?

Merhaba, açlık kan şekerim 89, normal bir kahvaltıdan 2 saat sonra tokluk 80. Ancak ben 1.5 saat sonra fenalaşıp 2 saat sonra epeyce düzelmiş oluyorum. Açlık insülin de 4.8. Lütfen yorumlar mısınız? Kadın / 43

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanız yarralı olacak.İlave tahliller de isteyebilir