Merhaba, adetimin 3. günü hormon testi yaptırdım?

Merhaba,adetimin 3. günü hormon testi yaptırdım. 27 yaşındayım ve hamile kalmak istiyorum. Adetimin 3. günü. Sonuçlarım TSH 2.08 , FSH 6.7, Prolaktin 15.13 , Estradiol <20 , LH 3.79 şeklindedir. Bunlar gebe kalmama engle mi acaba? ya da gebelik için tedaviye ihtiyaç var mı?

Tahlil.com Cevabı : Esradiol seviyeniz biraz düşük çıkmış, kadın doğum muayenesi ile karar verilebilir..