Merhaba annem 43 yaşında dün yaptırdığımız tahlil sonuçları aşağıdaki gibidir.

merhaba annem 43 yaşında dün yaptırdığımız tahlil sonuçları aşağıdaki gibidir.ciddi bir durum söz konusumudur acil bilgi lenfosit:40 trombosit: 12-13 nötrofil: 50 monosit: 10

Tahlil.com Cevabı : Tüm değerlerini sayılarını tam belirterek yazmanız gereklidir..