Merhaba annem şeker hastası ve insülin kullanıyor

Merhaba annem şeker hastası ve insülin kullanıyor,sırt agrılarından dolayı doktora gitti ve sedim değerleri 69 cıktı.normal değerlerin epey üstünde biliyoruz ama cok ciddi bi rahatsızlığa sebep olurmu sizce

Tahlil.com Cevabı : Tek başına sedim yüksekliği çok anlamlı değil, bir enfeksiyona veya romatizmal bir hastalığa bağlı da çıkabilir.