Merhaba arkadaşlar size birşey sormak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

 Normalde ben 24-26 günde bir regl olurum fakat bu ay bu geçti kan tahlilinde ise değer 0.24 çıktı yani negatif diye biliyorum ama ben niye regl olmadım günümün geçmesine rağmen ��

Tahlil.com Cevabı : Birçok nedeni olabilir, normalde de olabilir, stres an fazla adet gecikme nedenidir..