Merhaba,on gün önce eşimle ilişkiye girdik.

Merhaba,on gün önce eşimle ilişkiye girdik. İlişkiye girdiğimizin üçüncü günü ertesi gün hapı kullandım.Adetim iki gün gecikti.Sırtımda ağrı var,midem bulanıyor ve göğüslerim çok acıyor.Acaba bunlar hamilelik belirtileri olabilir mi?Değerli görüşlerinizi bekliyorum,iyi günler...

Tahlil.com Cevabı : Olabilirde olmayabilirde bunu söylemek mümkün değildir, adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..