Merhaba aşağıdaki testleri SGK hastanesinde hangi bölüm yapar bunu öğrenmek istiyorum. 1-Tam Kan sayımı 2-HIV 1+2 AB 3-Hbs Ag

Merhaba aşağıdaki testleri SGK hastanesinde hangi bölüm yapar bunu öğrenmek istiyorum. 1-Tam Kan sayımı 2-HIV 1+2 AB 3-Hbs Ag 4-Anti HCV

Tahlil.com Cevabı : Dahiliye veya enfeksiyon hastalıklarına gidebilirsiniz..