Merhaba B12 eksikliği için bir süre iğne olup değerlerim normale dönünce bırakmıştım ancak şikayetlerim devam etti(uyku hali ve çabuk yorulma)?

Merhaba B12 eksikliği için bir süre iğne olup değerlerim normale dönünce bırakmıştım ancak şikayetlerim devam etti(uyku hali ve çabuk yorulma)tekrar kan tahlili yaptırdım b12 değerim 295 çıktı referans aralığı ise 187-883.Normal çıkmasına rağmen iğnelere devam etmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Tedavi konusunda doktorunuzun önerilerine uymalı ve size ilaç önerdikçe kullanmalısınız