Şikayet: yorgunluk hissi, halsizlik, uykusuzluk hissi(bazen).B12 eksikliğim var!

Şikayet: yorgunluk hissi, halsizlik, uykusuzluk hissi(bazen).B12 eksikliğim var!(1 ay önce iğne oldum) ve vitiligom var.Yaş 19 Cinsiyet erkek.Normal olmayan değerler aşağıdadır: -----Hemogram----- *MPV 14.6 - Referans Aralığı 6-10.4 ----Seroloji--- *C4 13.8 - Referans A. 15-53

Tahlil.com Cevabı : B12 eksikliğine bağlı MPV yüksek olabilir, tedavinize devam etmöenizi öneririz..