Merhaba bakireyim ve düzenli yasmin kullanıyorum, nişanlımla tam anlamıyla olmasada ilişkiye girdik ?

Merhaba bakireyim ve düzenli yasmin kullanıyorum, nişanlımla tam anlamıyla olmasada ilişkiye girdik ve spermleri rahim ağzında kaldı. Adetimin 3. Günü hala olmadım. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz bir süre daha gecikirse gebelik testi yaptırmanızda fayda var.