Merhaba ben 20 yaşındayım adetim 8 gün gecikti idrar testi yaptım ikinci çizgi silik ama net görünüyordu.Bugün kan testi yaptırdım bhcg 44 çıktı hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : İdrar testinde ikinci çizginin silik çıkması da pozitif olarak kabul edilir.Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre tahmini olarak 3 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Gebeliğin kesin olarak varlığı,sağlıklı bir gebelik olup olmadığı ultrason muayenesinde kesenin görülmesi ile anlaşılır.Bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.