Merhaba ben 21 yasında bir genç kızım bende aşırı yorgunluk nefes darlıgı ve nefes darlıgından dolayı çok şiddetli bir baş agrısı oluyor.

merhaba ben 21 yasında bir genç kızım bende aşırı yorgunluk nefes darlıgı ve nefes darlıgından dolayı çok şiddetli bir baş agrısı oluyor.doktora gidip geliyorum yıllardır bana kansızlık var dediler ciddi derecede düşük diye ve kemik iliği sorunu da olabilir dediler ilac kulanıyorum 1 tüp kanda verdi

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınızın öncelikle nedeni araştırılmalıdır, sonrasında düzgün bir tedavi almalısınız, hematolojiye gitmenizi öneririz..