Merhaba ben 22 yaşındayım ve spor yapıyorum protein ile besleniyorum ama sakallarım hala tam çıkmadı. Bunun sebebi testesteronla mı alakalı ?

 Merhaba ben 22 yaşındayım ve spor yapıyorum protein ile besleniyorum ama sakallarım hala tam çıkmadı. Bunun sebebi ne olabilir? Ses konusunda da yeterince kalın değil. Testesteronla mı alakalı bir durum ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en iyisi bir endokrinoloji uzmanına başvurunuz. Gerek görürse hormon tahlilleri de yaptıracak ve muayene sonrası durumunuz hakkında detaylı bilgi verecektir.