Merhaba ben 29 yaşındayım geçenlerde kan tahlili yaptırdım?

Merhaba ben 29 yaşındayım geçenlerde kan tahlili yaptırdım  doktora gösteremedim kan değerlerimde düşüklük var sanırım bunun için tekrar doktora gitmelimiyim.HCT:35,7NE%:44,33LY%:45,6RBC:4,25RDW:17,2teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleir yazmamışsınız.Ancak kayda değer bir düşüklük yok.Ancak sadece bu değerler de tam olarak fikir vermiyor.