Merhaba ben 31 yaşındayım, bebek istiyoruz,değerlerim FSH 10. 26 , LH 3.11 , E2 88.7 , PRL 13.30 , TSH 0.67 ?

Merhaba ben 31 yaşındayım, bebek istiyoruz,değerlerim FSH 10. 26 , LH 3.11 , E2 88.7 , PRL 13.30 , TSH 0.67 Değerlerimden FSH çok yüksek mi hamile kalma olasılığım düşük mü ; ne yapmalıyım , cevabınız için teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda ecvaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılarhttp://tahlil.com/hormon-tahlili-soran-bayan-okurlarimiza-oneriler