Merhaba ben 32 yaşında bir bayanım. Tahlil sonuçlarım ESTRDL=39/ hFSH=5,89?

Merhaba ben 32 yaşında bir bayanım. Tahlil sonuçlarım ESTRDL=39/ hFSH=5,89 / FT3=2,8 / FRT4=1,05 / hLH=3,87 / Prog=0,3 / PRL=18,76 / TSH=2,35 Doktorum birşey yok dedi ama ben genede tedirgin oluyorum .Hamilelik için bir problem görünüyormu ? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlarda görünüyor, hamilelik için problem olup olmadığını söyleyebilmek için muayene edilmeniz de gereklidir.