Progesteron:19.7 /betahcg değeri;5.91 ne anlama geliyor?son sat tarihim daha geçmedi bu değerlerde belli olurmuydu?yoksa gebelik yok mu gerçekten?

Merhaba hocam son adet tarihim 22.09.2014 dr.testlerinde progesteron ve hcg değerleri ;progesteron:19.7 /betahcg değeri;5.91 ne anlama geliyor?son sat tarihim daha geçmedi bu değerlerde belli olurmuydu?yoksa gebelik yok mu gerçekten?lütfen bilgilendirirmisiniz?cok tesekkur ederim. .

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olursa testi yenileyin, henüz bir şey söylenemez..

i************* :

Benimm adetlerim normalde 15 gün sürüyor ve günleri sürekli değişiyor. 9 eylüldr gelmeye başladı 15 gün sonra 3 gün ara verip yeniden başladı ekim 14 ünde bitti bir daha ki adetim ne zaman gelir

Cevap:

Bir sonraki adetinizin ne zaman geleceğini buradan bilmemiz falcılık olur.Adetin ne zaman geleceğinden çok altını çizmek istediğimiz konu ise, adet düzensizlikleriniz devam ederse muayene ve tahlil amaçlı olarak bir kadın doğum doktoruna başvurmanızdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.