Merhaba ben dun doktora gitdim ve sonuclarini sizinle paylasmakisterim

merhaba ben dun doktora gitdim ve sonuclarini sizinle paylasmakisterim hemeqlobin 62 eritrosit 2,2 1 kırmızı kan hücresinde Hemoglobinin orta kapasitesi ht -0,2 leykasitler 4,0 seqmentnuvveler 65 eozinofiller 5 monositler 29 plazmatik huceyreler 1 eritrositlerin çökme sureti 12

Tahlil.com Cevabı : Testlerinizin referans değerlerinizi belirtmeniz gereklidir..