Merhaba ben geçen ay ayın 9 unda ondan önceki ayda 13,de regl oldum

Merhaba ben geçen ay ayın 9 unda ondan önceki ayda 13,de regl oldum nternetteki hesaplamama göre 23 ile 25 arasında hamile olmamın yüksek oldugunu günler die eşimle birlikte olduk hamilelikte şüpheliyim ama okadarda merak ediyorum bu hafta boyunca sürekli midem bulandı baş dönmeside oldu sıklıkla idrara çıkma suanda aşırı yorgunluğum oluyor ve bazen yolda yürüken herşey üstüme geliyormuşcasına içime korku düşüyor ayaklarım yerden kesiliyor sanki ilşkinin üzerinde 7 gün geçti bugün sizce test yapmalımıyım ??????? bide bu aralar sık sık gaz çıkartma istegi var

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz en az 1 hafta geciktikten sonra test yaptırmanız uygun olacaktır.