Merhaba ben gecen hafta pazartesı gunu doktora gıttım 32 gunluk hamıle oldugumu ogrendm doktor baana dusuk rıskın var dedı

 Merhaba ben gecen hafta pazartesı gunu doktora gıttım 32 gunluk hamıle oldugumu ogrendm doktor baana dusuk rıskın var dedı dun de baska bı doktora gıttım dusuk rıskın yok dedı kısa zaamanda tehlıke atlatılır mı

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun, daha doktorlarınız aralarında karar verememişler gebeliğin riskli olup olmadığına.Biz sizi muayene etmeden ve hiç bir tahlil sonucunuzu görmeden buradan nasıl sağlıklı bir bilgi verelim size.