Merhaba ben hamileyim hamilelikte hurma nasıl tüketilmelidir , kas gevşetici özelliği olduğu söyleniyor düşüğe neden olur mu ? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin ilk haftalarında özellikle düşük riski olanların idrar söktürücü besinlerden uzak durması gerekmektedir.Ancak hurmanın gebelikte tüketilmesinin kesin bir sakıncası bilinmemektedir..Aksine bebeğiniz ve sizin için oldukça yararlı bileşenler içermektedir.