Merhaba, ben testesteron ve troit için saat 11.30 gibi aç karnına kan verdim?

Merhaba, ben testesteron ve troit için saat 11.30 gibi aç karnına kan verdim.Test sonuçlarım doğru çıkar mı ? doktor bu testler sabahtan olmalı dedi.11.30 geç bir vakit mi ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer açlığınız ortalama 12 saat ise sorun olmaz.