HCG değerime baktırdım sonuç <1.00 çıktı,regl gecikmem oldu hamilemiyim?

Merhaba  ben bugün test yaptırdım,kanda HCG değerime baktırdım <1.00 çıktı.En son 6 Kasım tarihinde regl oldum, şuanda 8 gün oldu.Test için erken mi bilmiyorum?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucuna göre hamile olmadığınız anlaşılıyor.

m******** :

merhabalar biz eşimle planı olarak hamilelik için ilişkiye girdik 24 kasımda adet günüm bitti 26 kasımda ilişkiye girdik 08 aralıkta bhcg testi yaptırdım sonuç:<1.00 mIU/mL çıktı doktor birkaç gün sonra tekrar yaptır dedi.Hamile olma ihtimalim var mı???

Cevap:

Bu sonuçlarla yok, ancak erken yaptırmışsınız testi, doktorunuz gereken öneride bulunmuş.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.