Merhaba bende demir eksikliğine bağlı kansızlık var 6 yıldır ilaç kullanıyorum

merhaba bende demir eksikliğine bağlı kansızlık var 6 yıldır ilaç kullanıyorum kan değerlerim yükselmiyor..yeni yapılan testimde ise "talesemi a2 area 1,70" çıktı normal değer 2,00-3,50 yani düşük çıktı..talesemi var mı bende merak ediyorum?

Tahlil.com Cevabı : Bunu cevaplayabilmek için Hgb, MCV, serum demir, Demir ağlama değerlerinizin bilinmesi gereklidir..